Plavání-župní přebor v sokolské všestrannosti

Členové TJ Spartak Slavíkovice změřili první listopadovou neděli své síly ve Vyškovském aquaparku v župním přeboru sokolské všestrannosti.

Plavání

Již podruhé se 46 dětí a dospělých z naší TJ zúčastnilo Župního přeboru v plavání ve Vyškově, které se konalo v neděli 3. listopadu. Pro nejmenší děti a neplavce byly přichystány  hry ve vodě, kde se společně s rodiči děti seznamovaly s vodou a učily se plaveckým základům. Soutěžně plavaly všechny věkové kategorie. Naši TJ reprezentovalo 31 plavců a jejich výkony nebyly vůbec špatné. Z celkového počtu 129 soutěžících si zlaté medaile přivezli Michal Bartošek v kat. mladší žáci I., Jiří Ševčík v kat. mladší žáci II.  a Matyáš Křivánek v kat. starší žáci III., bronzové medaile vybojovala Lenka Janečková v kat. mladší žákyně I., Vojtěch Vráblík v kat. mladší žáci I., Marek Křivánek v kat. mladší žáci II. a Miroslav Křivánek v kat. muži. Bramborovou medaili jsme získali 3x, 5. místo 2x a 6. místo také 3x. Není však důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Atmosféra závodů byla vynikající, za své výkony obdrželi závodníci diplom a drobnou odměnu, všichni si po závodech mohli užít vodních radovánek a tak spokojení odjížděli domů.