Asociace Sport pro všechny TJ Spartak Slavíkovice
srdečně zve všechny – malé i velké na veřejně přístupnou akci

PŘEDSILVESTROVSKÝ
POCHOD – 30. ročník

v neděli dne 29. prosince 2013
sraz v 9.00 hod. před tělocvičnou TJ  Spartak

odjezd do Vítovic autobusem v 9.35 hod. – zastávka u zdravotního střediska

trasa: Vítovice-aut.zast. – Vítovické údolí – Kalečník – Jelenica – (Tři studýnky) – Žalmanův kámen – Vildenberk – Viničné Šumice – Slavíkovice-pohostinství TJ Spartak

startovné – pouze dospělí 20,- Kč

možný odjezd zpět z Vítovic autobusem v 13.15 hod.

oblečení dle počasí, pohodlné boty, jídlo a pití na cestu,
peníze na jízdné a hlavně dobrou náladu
v pohostinství připraveno teplé pohoštění

Nejkratší trasa není na plakátu uvedená, má asi 3 km: Vítovice-po žluté turistické značce do V. Šumic a po silnici zpět. To si myslím zvládne i tříleté dítě nebo dospělý s pohybovým či jiným zdravotním omezením. Autobus zpět jede za 3,5 hod., takže času bude dost. Nejdelší trasa má 12 km, pokud by chtěl někdo jít z V. Šumic pěšky do Slavíkovic, ujde o 4 km více.
Připomínám ještě pro ty, kteří nepřijedou do Vítovic autobusem, že do 10.00 hod. se budou vydávat startovní lístky, které budou sloužit jako stravenka na občerstvení ve slavíkovském pohostinství. Byli bychom rádi, kdyby se ve Slavíkovicích všichni účastníci sešli, poseděli, popovídali si a také zavzpomínali na minulé ročníky pochodu.
Vyřiďte prosím tuto pozvánku i svým příbuzným, kamarádům, známým nebo sousedům. Příjemná procházka zdravým lesním ovzduším osvěží, „vyčistí hlavu“ a možná poznáte památku, o které jste dosud neměli ani tušení.
Dovolte mi popřát vám i vašim rodinám klidné Vánoce a  29.12. 2013 na shledanou!
Jménem TJ Spartak Slavíkovice
Dobroslava Mezihoráková

Komentáře jsou zakázány.